Anket Çözerek Para Kazanma 2020 Güncel


Anket doldurarak para kazanmak aslında oldukça kolaydır. Çoğu insan için internetten anket doldurarak para kazanma eylemi biraz tuhaf olsa da bunun arkasında güzel bir neden yatar.

Günümüz şirketleri sizin bilginiz ve düşüncelerinize önem verirler çünkü bu gibi şimdiki ve gelecekteki müşteriler hakkında elde edilen bilgi şirketler için oldukça yararlıdır.

Anket doldurarak para kazanmaya başlamak oldukça basittir. Çoğu anket sitesi sayesinde, sadece 10 dakikanızı alacak anketleri doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.                                                                        


   

ilk bir simge   FikirPazarı

FikirPazarı kaydolabilir ve 5 dakika sonra ücretli anketleri yanıtlamaya başlayabilirsiniz. Diğer pek çok anket portalında olduğu gibi, çoğu anketi e-posta yoluyla alacaksınız.

Normalde her çevrimiçi ankete cevap vermek yaklaşık 2 ila 5 dakika sürer ve ödül her tamamlanan anket için yaklaşık 1 euro civarındadır. Gerçek kullanıcı arayüzü oldukça basittir ve aldığınız anketler tamamen karmaşık değildir. 

Herkes, FikirPazarı’ün keyifli ücretli anketler, iyi kullanıcı dostu olması ve para kazanmak için iyi fırsatlar için pazardaki en iyi oyunculardan biri olduğunu söylüyor.
Olağanüstü bir özellik, FikirPazarı’de bir anketi her tamamladığınızda bir piyango bileti almanızdır. Bu bilet size, her 3 ayda bir 5000 avroluk ödülle yapılacak bir çekiliş için bir rakam veriyor.

FikirPazarı hızla Avrupa pazarındaki en büyük oyunculardan biri haline geldi ve bunun için iyi bir sebep var. Şirketin Avrupa’da kurulmasından hemen sonra kullanıcı dostu ve fantastik ödüllere odaklandılar. FikirPazarı kesinlikle anketlerle para kazanmak için en iyi yerlerden biri!

2 Toluna 

Internetten anket doldurarak para kazanma söz konusu olduğunda bu site en iyi yerlerden birisidir. Toluna’nın görünüşü ve arayüzü oldukça iyi tasarlanmış olup göze güzel gelen ve içinde dolaşması kolay olan bir sayfası vardır. Dolayısıyla, bir site üyesi olarak burada anket bulmanız ve internetten anket doldurarak para kazanmaya başlamanız oldukça kolay olacaktır.

Toluna’yı özel kılan özelliklerden birisi de diğer kullanıcılarla site üzerinden iletişime geçebiliyor oluşunuzdur. Dolayısıyla site bu açıdan sosyal medya işlevi de görmektedir ve bu da siteyi eğlenceli bir hale getirmektedir. Burada kendi anketlerinizi dahi oluşturabilir ve anketiniz üzerine diğerlerinin de fikrini alabilirsiniz.Toluna’yı diğerlerinden ayıran bir özellik de telefon ve tablet uygulaması bulundurmasıdır. Anket doldurarak para kazanmaya başlamak için tabletinizi veya akıllı telefonunuzu kullanma seçeneğiniz bu sitede mevcuttur, soruları buralardan da cevaplayabilirsiniz. Belli bir sayıda puan topladıktan sonra paranızı veya hediye kartınızı alabilirsiniz.
Mobrog.com bir araştırma şirketi olan Splendid Research GmbH firmasının Hamburg (Almanya) firmasıdır. Klasik pazar araştırma hizmetlerinin ve 70’den fazla ülkede tescilli çevrimiçi anket panelinin 2,5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ile birleşimi şirketi öne çıkarıyor. MOBROG’da kullanıcılar çeşitli konularda çevrimiçi anketlere katılabilir ve bakış açılarıyla kolayca kazanabilirler.

MOBROG, düşük para çekme limiti (5,00 EUR) ve oluşturulan bakiyenin PayPal veya Skrill ile hızla çekilmesi ile tanınır. Sanal noktalar veya para birimleri sunulmaz. Bu, mobrog.com kullanıcılarının sadakatini ve memnuniyetini sağlar. Bu, 17.000’den fazla inceleme için ortalama 10 üzerinden 9 ile onaylandı (trustpilot.com).Son olarak, Splendid Research, ESOMAR’ın bir üyesidir. Bu nedenle, şirket Uluslararası Pazarlama ve Sosyal Araştırmalar Kuralları ICC / ESOMAR’a uymakta ve uluslararası pazar araştırmasıyla ilgili MRS, CASRO, MRA ve ARF kurallarına uymaktadır.LifePoints, gönüllü olarak pazar araştırmasına katılan insanlardan oluşan bir tüketici panelidir. LifePoints, panel üyelerinin çevrimiçi anketlere katılabileceği, bilgi alışverişinde bulunabileceği ve puan kazanabileceği bir web sitesidir. Bu “LifePoints puanları” çeşitli ödüller ile değiştirilebilir.
  


Anket doldurma yoluyla ne kadarlık bir kazanç sağlayabilirsiniz?
anket şirketleriAnket doldurarak para kazanmaya başlamadan önce bilmelisiniz ki bu sistem sizi zengin yapmayacaktır. Anketlerden para kazanmaya başladıkça fazladan güzel miktarların elinize geçtiğini göreceksiniz çünkü bunun karşılığında vereceğiniz tek şey düşünceleriniz olacaktır.
Bu konudaki uzmanımız olan Anton ayda 116$ kazanarak bir rekoru elinde tutuyor ayrıca her ay anket doldur para kazan sistemiyle yaklaşık 90$ kadar kazanmaya devam ediyor.

Günlük 3$, dolayısıyla ayda 90$ kazanacak şekilde her gün birkaç 

dakikanızı ayırmanız, internetten

 anket doldurarak para kazanmanıza yetecektir.

Anket doldurmaya başlamadan önce birkaç öneri:
1
Sadece anketlere ayrılmış bir e-posta adresi alın
Çevrimiçi anketlere adadığınız bir mail adresi almanızla beraber gelen anketleri daha güzel bir şekilde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kişisel mailinizde de karışıklığı engellemiş olursunuz.
Anket doldur para kazan sistemine girmeden önce, ücretsiz olan bir Gmail veya Live maili almanız önerilir ve bu iki alternatiften herhangi birini seçebilirsiniz.
2
Hem e-postanızı hem de çevrimiçi anket platformunu kontrol edin
Belli başlı anket şirketleri direkt olarak e-posta ile anket göndermeyi tercih etmezler. Çoğu şirketin ana sayfasında size para kazandırabilecek fazladan anketler bulabilirsiniz.
Anketlerden para kazanmaya başlamak istiyorsanız haftada bir anketleri kontrol etmenizi öneriyoruz.
3
Mümkün olduğu sayıda gözde portallara katılın
Ne kadar çok gözde portallara katılırsanız o kadar çok anket doldurma imkanınız olur ve dolayısıyla daha fazla para kazanma imkanınız olur.
Dolayısıyla, size elinizden geldiğince çok portala katılmanızı öneriyoruz çünkü bu şekilde en çok parayı kazanabilirsiniz.
Önermediğimiz siteler için, şunlara dikkat edin:
1
Anket şirketindeki hesabınızda çok para olmamasına dikkat edin
Çoğu şirket ödeme yapmak için hesabınızdaki paranın minimum olan bir sınırı aşmasını ister. Paranızı bu minimum seviyeye ulaştığında çekmek konusunda özen gösterin! Anket doldurup sonrasında emeğinizin karşılığını alamamak bir hayli üzücü olacaktır.
2
Gerçek olamayacak kadar iyi olan tekliflerden uzak durun
Paranın olduğu yerde mutlaka dolandırıcılar da vardır. Piyasada birçok yasal anket şirketi varken bir yandan da birçok dolandırıcı şirket mevcuttur.
Eğer bir anketten 30$ üzeri para veya örneğin, bir araba kazanacağınız söyleniyorsa, burada bir dolandırıcılık olma ihtimali çok yüksektir. Eğer anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız, size önerimiz NakitNinja’da önerilen siteleri kullanmanız olacaktır.
3
Tamamladığınız anketleri takip edin
Doldurduğunuz anketlerden para kazanmanızı garantiye almak için tamamladığınız anketlerin bir çeşit kaydını tutmanızı öneriyoruz. Anketlerden para kazanmaya başladığınızda tüm anketleri tek seferde kontrol etmeniz haliyle zor olacaktır.
Tamamladığınız anketin ekran görüntüsünü alın, anketin ismini yazın ve o anketten ne kadar kazanmanız gerektiğini not alın.
4
Kandırılmış hissederseniz şikayet edin
Maalesef ki sayılarda küçük oynamalar yapıp hile yoluna başvuran çevrimiçi anket şirketleri mevcuttur. Anket doldurarak para kazanmak istediğinizde size para ödemeyecek kişilerle de karşılaşabilirsiniz. Eğer kandırılmış hissederseniz, bunun peşini bırakmayın. İlk önce anket şirketiyle anlaşma yapmaya çalışın. 
Eğer tatmin edici bir karşılık alamazsanız, Facebook veya Twitter’a gitme yoluna başvurun ve insanlara ne yaşadığınızı anlatın. Bu kısmi ya da hiç yapılmayan ödemelere karşı tercih edilen etkinliği kanıtlanmış bir yoldur.
5
Anketlere katılmak için asla para ödemeyinAnket doldurarak para kazanmak istediğinizde sizden para istenirse mutlaka bunlardan uzak   durun! Bütün yasal anket şirketleri üyelik seçeneği sunup anketleri tamamen ücretsiz olarak doldurturlar. Aslına bakarsanız anket doldurmak için para vermek de garip bir düşüncedir zaten.Siz değerli okurlarımız yorumlarınızı eksik etmeyin
İyi Günler

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski