2020 Mobil Oyun Önerileri

Android mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası Play Store’de yer alan bazı oyunlarla karşınızdayız. İşte, o oyunlar !


1.Mobile Legends: Bang Bang  İNDİR  İNDİRİOS

PEGI 7 yapımı aksiyon oyunu Mobile Legends: Bang Bang 5 e 5 bir takımlı savaş mücadelesini sizlere sunmaktadır. Seçili karakterinizi güçlendirerek rakiplere karşı üstün gelmeye çalıştığımız bu oyunu yakın arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. 10 dakikalık oyunlarda farklı haritalar üzerinden amansızca mücadele edebileceğiniz strateji oyununda global turnuvalara da katılabilirsiniz. 102 megabyte’lık depolama alanı isteyen Mobile Legends: Bang Bang , Play Store’da 4.3 puana ve 100+ milyon indirmeye sahiptir.

 

2. Clash of Clans  İNDİR   İNDİRİOS

En iyi mobil oyunlardan biri olan Clash of Clans eşsiz bir strateji ve savaş oyunudur. Kendi köyünü kurup birliklerini savaşa eğiterek diğer oyuncuların köylerine saldırın. Belediyenizi ve köyünüzü yükselterek savunmanızı güçlendirin ve klan savaşlarıyla oyunun keyfine varın. PEGI 7 tarafından yapılan efsanevi mobile strateji oyunu Clash of Clans Play Store’da 4.5 puana ve 500+ milyonun üzerinde indirmeye sahiptir. Ayrıca 13 yaşından küçükler için oynanması uygun olmayan Clash Royale 132 MB bellek istemektedir.

  Clash of Clans'e İran'da şok yasak

3. Asphalt 9: Legends İNDİR  İNDİRİOS

En iyi yarış oyunlarından biri olan Asphalt serisi 9. oyunu olan Asphalt 9: Legends ile listemizde yerini almıştır. En iyi arabalarla asfaltı adeta eritebileceğiniz efsane yarışlar Asphalt 9: Legends ile sizleri bekliyor. Farklı kamera açıları ile de yarışabileceğiniz yarış oyununda mükemmel bir konsol deneyimi de yaşamaktasınız. Kariyer modunda 60 sezon ve 800 yarışlık bir hikaye sunan Gameloft yapımı mobil oyun 4.5 puanı ile dikkat çekerken 10+ milyon indirmeye de sahiptir.

 Gameloft | Asphalt 9

4. SimCity Buildlt  İNDİR  İNDİRİOS

Electronic Arts tarafından yapılan mobil oyun SimCity Buildlt ile kendi şehrini inşa edip oranın belediye başkanı olabilirsiniz. Yeni ve büyük bir metropol kent kurarak vatandaşlarınızı mutlu etmeye çalışacağınız bu zevkli oyun sayesinde hayal gücünüzde kurduğunuz her şeyi hayata geçirebilirsiniz. Son derece keyifli bir strateji oyunu olan SimCity Buildlt Play Store’da aldığı 4.4’lük puan ile dikkat çekerken 50+ milyonun üzerinde indirmeye sahip birkaç strateji oyunundan biri olmayı başarmıştır.

 SimCity BuildIt - Free Mobile Game - EA Official Site

5. Real Racing 3  İNDİR  İNDİRİOS

Electronic Arts tarafından üretilen ve en gerçekçi yarış deneyimini sizlere sunan Real Racing 3 ile hayalinizdeki otomobili kullanma şansını elde edebilirsiniz. Efsanevi otomobil yarışları ve araç geliştirme modları ile heyecanlı bir oyun olan Real Racing 3 gerçekçi grafiklerinin yanı sıra farklı kamera açılarıyla mükemmel bir sürüş deneyimi sunmaktadır.  100+ milyon’un üzerinde bir indirmeye sahip olan Real Racing 3’ün Play Store’da 4.4 puanı vardır

cdn.donanimgunlugu.com/upload/real-racing-3.jpg

6. Minecraft  İNDİR  İNDİRİOS

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10'da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.
Ekran Görüntüsü Resmi

7: Dan the Man: Action Platformer

 8: PewDiePie’s Tuber Simulator

9 : Hackers

10 Battlelands Royale

11Build a Bridge!


Siz değerli okurlarımız yorumlarınızı eksik etmeyin
İyi Günler

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski